Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywacze w potrzasku

Data publikacji 17.02.2010

Mają najprawdopodobniej na swoim koncie kilkanaście włamań do samochodów na terenie Radomia. Trzej 19-latkowie zostali zatrzymani przez policjantów z KP3 w Radomiu.

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego KP 3 w Radomiu patrolując ulice miasta, na ul. 1905 Roku, niedaleko jednej z dyskotek, zauważyli dwóch mężczyzn włamujących się do samochodu. Reakcja funkcjonariuszy była natychmiastowa – dwaj młodzi ludzie zostali zatrzymani. Przy 19-letnich mieszkańcach powiatu radomskiego policjanci znaleźli między innymi kradziony wzmacniacz od radia samochodowego i telefony komórkowe. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze z KP3 zatrzymali także trzeciego 19-latka. Podczas przeszukań policjanci zabezpieczyli między innymi radia samochodowe pochodzące z kradzieży oraz inne przedmioty, które mogą świadczyć o tym, że zatrzymani mają na koncie kilkanaście podobnych kradzieży z włamaniem do samochodów.

Jak podejrzewają funkcjonariusze, 19-latkowie najczęściej włamywali się do samochodów pozostawionych bez opieki w pobliżu radomskich dyskotek. Z aut ginęły zarówno radia samochodowe, jak i pozostawione w nich telefony komórkowe. Całą trójkę osadzono w policyjnym areszcie.

Za kradzieże z włamaniem zatrzymanym grozi kara do 10 lat więzienia.

(źródło: KWP w Radomiu)
 

Film Włamywacze w potrzasku

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Włamywacze w potrzasku (format flv - rozmiar 2.46 MB)

Powrót na górę strony