Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskano auto skradzione w Niemczech

Data publikacji 25.02.2010

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Słubicach zatrzymali dwóch mężczyzn. Po sprawdzeniu okazało się, że samochód który stał na ich posesji, została skradziony na terenie Niemiec. Początkowo mężczyźni nie przyznawali się, ale policjanci znaleźli kluczyki z pilotem, który uruchomił zamki w tym aucie.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Słubicach otrzymali informację, że na jednej z posesji w Słubicach mogą znajdować się samochody pochodzące z kradzieży dokonywanych na terenie Niemiec. Podejrzenia sprawdziły się. Na miejscu policjanci znaleźli vw golfa. Po sprawdzeniu samochodu w systemie tablic rejestracyjnych okazało się, że auto faktycznie zostało skradzione w Niemczech.

Na terenie posesji przebywało dwóch mężczyzn, w wieku 28 i 38 lat, którzy tłumaczyli, że nic nie wiedzą na temat samochodu. Jednak policjanci w trakcie przeszukania mieszkania znaleźli kluczyki z pilotem, który po wciśnięciu uruchomił zamki w samochodzie.

Mężczyźni zostali zatrzymani w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach, gdzie w trakcie przesłuchania przyznali się do przechowywania kradzionego samochodu.

Samochód zabezpieczono na parkingu policyjnym.

(źródło: KWP w Gorzowie)

Powrót na górę strony