Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policja.pl drugim portalem publicznym w Polsce

Data publikacji 05.03.2010

W rankingu najpopularniejszych witryn internetowych, ogłoszonym przez miesięcznik „Press” , portal policja.pl zajął drugie miejsce w kategorii „Witryny publiczne”. Nasza strona to serwis główny i serwisy tematyczne. Właśnie uruchomiliśmy kolejną, nową stronę poświęconą działalności Centralnego Biura Śledczego.

W dodatku „Internet 2009” do marcowego numeru miesięcznika „Press” zamieszczono ranking najpopularniejszych portali internetowych. Sklasyfikowano je w 19 kategoriach, pod kątem tematyki, którą się zajmują. W kategorii „Witryny publiczne” portal policja.pl zajął drugie miejsce, wyprzedzając m.in. strony Sejmu RP, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Uniwersytetu Warszawskiego. Świadczy to nie tylko o dużym zainteresowaniu problematyką policyjną, ale i uznaniu ze strony internautów.

Portal policja.pl to zarówno serwis główny, gdzie można znaleźć m.in. aktualne informacje dotyczące działań Policji, jak i serwisy tematyczne – najważniejsze to: „O Policji”, „Statystyka”, „Żyj bezpiecznie”, „Dla kierowców”, „Poszukiwani”, „Zaginieni”. Wczoraj ruszył serwis internetowy Centralnego Biura Śledczego, który zawiera m.in. aktualności, raporty z działalności Biura, opis jego zadań, dział wideo i galerie zdjęć. Zapraszamy do odwiedzin naszej nowej strony: cbs.policja.pl

Powrót na górę strony