Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł po 5 latach poszukiwań

Data publikacji 13.03.2010

Policjanci z warszawskiej Pragi Południe zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed organami ścigania zatrzymali 53-letniego Marka J. Funkcjonariusze szukali go na podstawie listu gończego oraz dwóch zarządzeń ustalenia miejsca pobytu od 5 lat. Mężczyzna wpadł, kiedy wypakowywał bagaże z samochodu. Teraz trafi do więzienia na 10 miesięcy.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, którzy w codziennej służbie zajmują się poszukiwaniem osób zaginionych i ściganych, po 5 latach zatrzymali 53-letniego Marka J. Policjanci otrzymali informację, że mężczyzna porusza się samochodem córki i aktualnie zmierza w kierunku Grochowa. Stróże prawa natychmiast przygotowali zasadzkę. Wszystko rozegrało się bardzo szybko. Kiedy żółta skoda pojawiła się w zasięgu wzroku kryminalnych, ci nie mieli żadnych wątpliwości, momentalnie rozpoznali Marka J., który siedział za kierownicą.

Policjanci zadziałali błyskawicznie. Zatrzymali poszukiwanego w chwili, gdy zaczął wypakowywać bagaże z samochodu. Mężczyzna był bardzo zaskoczony i nie ukrywał swojej złości i zdenerwowania. Był kompletnie nierozmowny i nie chciał odpowiadać na jakiekolwiek pytania. Wpadł w ręce Policji po 5 latach ukrywania się. Teraz najbliższych 10 miesięcy spędzi w więzieniu.
 
(źródło: KSP)
Powrót na górę strony