Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadł na stacji PKP

Data publikacji 13.03.2010

Nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez policjantów z Brwinowa 20-letniemu Przemysławowi G. Mężczyzna na stacji PKP napadł na oczekującego na pociąg pasażera. Pobił go, przewrócił na ziemię i zabrał bagaże. Funkcjonariusze odzyskali wszystkie rzeczy skradzione 56-letniemu pasażerowi.

Późnym wieczorem policjanci z Brwinowa zostali zaalarmowani, że na peronie stacji PKP młody człowiek napadł na oczekującego pasażera pociągu.Wszystko rozegrało się błyskawicznie.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce, zatrzymali 20-letniego Przemysława G. chwilę po dokonanym przez niego rozboju. Odzyskali wszystkie skradzione przedmioty. Szybko też ustalili przebieg zdarzenia.

Okazało się, że 20-latek zaatakował 56-letniego mężczyznę, bił go po twarzy, przewrócił na peron, a następnie wyrwał mu torby z odzieżą i bilet miesięczny. W czasie ucieczki wpadł prosto w ręce policjantów. Przemysław G. w chwili zatrzymania miał w organizmie 2,6 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut rozboju. Może mu grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

(Źródło: KSP)

Powrót na górę strony