Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Połknął 30 kapsułek z kokainą

Data publikacji 21.03.2010

28-letni obywatel Holandii , przy którym znaleziono prawie 340 gramów kokainy został zatrzymany przez funkcjonariuszy warszawskiej Izby Celnej. Wpadł na lotnisku podczas kontroli osobistej, kiedy przyleciał z Brazylii do Polski. Mężczyzna został przekazany Policji. Prokurator przedstawił obywatelowi Holandii zarzut przemytu znacznej ilości narkotyków. Grozi za to kara od 3 lat pozbawienia wolności.

Warszawscy celnicy zatrzymali obywatela Holandii, który przyleciał do Polski z Brazylii. Podejrzewali, że mężczyzna może przemycać do Polski narkotyki. Kiedy 28-latek wylądował na lotnisku w Warszawie został poddany kontroli osobistej.

Podejrzenia celników potwierdziły się w szpitalu, do którego Holender został przewieziony na prześwietlenie. To ono wykazało, że w jego ciele znajduje się 30 kapsułek. Po ich wyjęciu okazało się, że w ich wnętrzu jest prawie 340 gramów kokainy o czarnorynkowej wartości około 100 tysięcy złotych. Policjanci zabezpieczyli również dwa telefony komórkowe oraz na poczet przyszłych kar pieniądze w kwocie 150 dolarów.

28-latek został przekazany Policji. Z komendy trafił do prokuratury. Tam przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt dla 28-letniego obywatela Holandii. Grozi mu kara od 3 lat pozbawienia wolności.
 

Film Połknął 30 kapsułek z kokainą


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Połknął 30 kapsułek z kokainą (format flv - rozmiar 2.99 MB)

Powrót na górę strony