Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o zabójstwo matki

Data publikacji 24.03.2010

Policjanci z Nowej Soli zatrzymali 20-letniego Krzysztofa K., po tym jak w jednym z mieszkań w Nowej Soli ujawniono zwłoki kobiety. Młody człowiek – syn 64-latki - jest najprawdopodobniej odpowiedzialny za śmierć matki.

Wczoraj, około godziny 19., policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli poinformowani zostali przez dyspozytorkę pogotowia o odnalezieniu ciała starszej kobiety. 64-letnia mieszkanka Nowej Soli znaleziona została we własnym mieszkaniu. Na szyi nieżyjącej kobiety odkryto rany.

Już wstępne ustalenia Policji i Prokuratury potwierdziły, że tragedia najprawdopodobniej rozegrała się w gronie rodzinnym. Dotychczas wykonane czynności z dużym prawdopodobieństwem potwierdzają, że 20-letni syn kobiety może być odpowiedzialny za śmierć matki. Niecałą godzinę później od potwierdzenia informacji o odnalezieniu zwłok, policjanci zatrzymali w Nowej Soli 20-letniego Krzysztofa K. Młody mężczyzna był pijany -miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Krzysztof K. noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Motywy jego działania zostaną wyjaśnione w prowadzonym pod nadzorem Prokuratury w Nowej Soli postępowaniu.

(źródło: KWP w Gorzowie)

 

Powrót na górę strony