Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za handel narkotykami

Data publikacji 24.03.2010

Dwie osoby podejrzane o narkotykowy biznes wpadły w ręce gubińskiej Policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół kilograma amfetaminy i sprzęt służący do porcjowania narkotyków. Do prokuratury wpłynął już wniosek o aresztowanie zatrzymanych.

Służby kryminalne gubińskiej komendy od pewnego czasu prowadziły ustalenia w tej sprawie. W poniedziałek gubińscy policjanci przystąpili do jej realizacji. Podczas wykonanych czynności policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca Gubina oraz 29-letnią kobietę – jego konkubinę, podejrzanych o handel narkotykami.

W chwili zatrzymania, mężczyzna miał przy sobie ponad 53 gramy amfetaminy. Podczas dalszych czynności w mieszkaniu oraz jego warsztacie samochodowym policjanci zabezpieczyli ponad 459 gram amfetaminy. Znaleziono tam również wagi elektroniczne oraz 1250 szt. woreczków strunowych służących do porcjowania narkotyków.

Zatrzymana dwójka usłyszała już zarzuty posiadania oraz wprowadzenia do obrotu środków odurzających. Z procederu tego obydwoje czerpali zyski. Do Prokuratury Rejonowej wpłynął również wniosek o ich aresztowanie. Zarówno kobiecie jak i mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

(źródło: KWP w Gorzowie)

 

Film Zatrzymani za handel narkotykami

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymani za handel narkotykami (format flv - rozmiar 3.95 MB)

Powrót na górę strony