Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany ENA

Data publikacji 24.03.2010

Ostródzcy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego w krajach strefy Schengen Europejskim Nakazem Aresztowania. 60-latek od sierpnia 2009 roku za niezapłaconą grzywnę ukrywał się przed Policją, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Został zatrzymany pod jednym z ostródzkich sklepów. Stanisław S. jeszcze dziś zostanie przekazany do dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Elblągu.

Wczoraj kilka minut po godzinie 17.00 na jednej z ostródzkich ulic policjanci prewencji zatrzymali 60-letniego Stanisława S. poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna od sierpnia 2009 roku był poszukiwany przez Policję, nie tylko w kraju, ale i za granicą za niezapłaconą grzywnę. Wpadł pod jednym z ostródzkich sklepów. Podczas potwierdzania danych osobowych policjanci sprawdzili je także w Systemie Informacji Schengen. Mężczyzna figurował w tej bazie, jako poszukiwany w jednym z krajów Unii Europejskiej.

Policjanci natychmiast zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna jeszcze dziś zostanie przekazany do dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Elblągu.

(źródło: KWP Olsztyn)

Powrót na górę strony