Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Upojeni alkoholem chłopcy trafili do szpitala

Data publikacji 17.01.2007

Dwóch dwunastolatków upojonych alkoholem trafiło wczoraj do jednego z krakowskich szpitali. Mieli pić spirytus podczas koleżeńskiego spotkania. Uratował ich trzeci 12 – latek, którego zaniepokoiło dziwne zachowanie kolegów.

17 stycznia wieczorem do jednego z krakowskich szpitali przywieziono dwóch dwunastoletnich chłopców. Lekarze stwierdzili, iż znajdują się oni w stanie upojenia alkoholowego a ich stan określono jako bardzo poważny.

Policjanci krakowscy, którzy zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy ustalili, że chłopcy spotkali się we trzech wczoraj po południu w jednym z krakowskich mieszkań. Podczas gry na komputerze "gospodarz" zapytał kolegów czy napiją się "drinka" po ich akceptacji wyciągnął z barku spirytus i zmieszany z innymi napojami podał kolegom. Ponieważ jednemu z nich alkohol nie smakował ten poszedł do domu. Po pewnym czasie zadzwonił do niego jeden z "pijących" kolegów i poprosił go o pomoc gdyż jak stwierdził "coś dziwnego się z nim dzieje". Kiedy dotarł na powrót do mieszkania jeden z chłopców był już nieprzytomny a drugi jedynie coś bełkotał. Zaalarmował dorosłych a ci pogotowie. Dzięki temu pomoc nadeszła na czas.

Policjanci wyjaśniają  czy chłopcy mają należyta opiekę i czy rodzina w pełni sprawuje nad nimi kontrolę.  
Powrót na górę strony