Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli ponad 2300 porcji narkotyków

Data publikacji 08.04.2010

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli ponad 2300 porcji narkotyków oraz inne przedmioty mające związek z przestępczością narkotykową. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

7 marca 2010 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna może posiadać narkotyki, a także nimi handlować. Postanowili to sprawdzić. Do czynności wykorzystali również psa do wykrywania narkotyków. W mieszkaniu 29-latka, policjanci znaleźli w sejfie ukryte środki odurzające oraz inne akcesoria związane z przestępczością narkotykową. Okazało się, że było tam ponad 2100 porcji amfetaminy oraz ponad 180 porcji marihuany. W sejfie była również waga elektroniczna służąca do ważenia środków narkotycznych , woreczki strunowe do porcjowania oraz specjalny pojemnik służący do przenoszenia narkotyków.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy przypadkiem mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP we Wrocławiu)

Powrót na górę strony