Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

PAT w Szczytnie

Data publikacji 18.01.2007

W dniu 12 stycznia 2007 roku w Szczytnie odbyły się trzy realizacje programu PaT/M oraz jeden program PaT/R. Tym samym Szczytno, po Kielcach, Zielonce i Bielsku – Białej, zostało czwartym miastem w kraju, które zrealizowało obie części programu adresowane do młodzieży szkolnej oraz ich rodziców. Do tej grupy miast 26 stycznia br. dołączą Pionki.

Gospodarzem programu była Pani Danuta Górska - Burmistrz Szczytna oraz nadinsp. Kazimierz Szwajcowski - Komendant Rektor Wyższej Szkoły Policji. Organizatorzy zaprosili uczniów szczycieńskich gimnazjów nr 1, 2 i 3, do Miejskiego Domu Kultury, gdzie młodzi ludzie uczestniczyli w badaniu ankietowym dotyczącym zagrożenia zjawiskiem narkomanii, a także dyskusji, po której obejrzeli spektakl edukacyjno-profilaktyczny "Blackout". Podczas spotkań policjanci informowali młodzież (łącznie ponad 1000 osób) o sankcjach prawnych za posiadanie i sprzedaż narkotyków.
 
O godz. 17.00 teatr Scena 07 zaprezentował spektakl "Dzwonek", podczas spotkania z rodzicami, pedagogami i przedstawicielami instytucji działających na rzecz profilaktyki uzależnień.         

Więcej na stronie: www.pat.policja.pl

        
Powrót na górę strony