Policja wyjaśnia okoliczności śmierci - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci

Data publikacji 21.04.2010

Świebodzińska policja ustala okoliczności śmierci 2,5-rocznego chłopca oraz 33-letniego mężczyzny. Ciała obydwu osób odnaleziono wczoraj przed południem w kompleksie leśnym niedaleko Świebodzina.

Policjanci ze Świebodzina, pod nadzorem miejscowej prokuratury rejonowej, badają okoliczności śmierci 2,5-rocznego chłopca i jego 33-letniego ojca.

Mężczyzna wyszedł dziś rano z domu, zabierając ze sobą dziecko. Informacja o tym fakcie trafiła do świebodzińskiej policji około godziny 8 nad ranem. Z dyżurnym skontaktowała się matka chłopca. Kobieta, mieszkanka niewielkiej miejscowości na terenie powiatu świebodzińskiego, zaniepokojona była faktem, że jej przyjaciel, ojciec ich wspólnego dziecka, zabrał syna ze sobą. Kobieta obawiała się zachowania mężczyzny - przypuszczała, że dziecku może grozić niebezpieczeństwo.

Tuż po przekazaniu tego faktu policja rozpoczęła poszukiwania 33-latka. Niestety, po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia, oficer świebodzińskiej jednostki otrzymał informację, że mundurowi, kilka kilometrów od wskazanej miejscowości, zauważyli należący do mężczyzny samochód. Opodal pozostawionego auta policjanci odnaleźli dwa ciała.

Policjanci, wraz z prokuratorem, wyjaśniają okoliczności śmierci obydwu osób. Szczegółowe ustalenia w tej sprawie znane będą po wykonaniu przez śledczych wszystkich czynności. Badane są różne wersje zdarzenia, które można będzie zweryfikować dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

(źródło: KWP w Gorzowie Wlkp.)

Powrót na górę strony
Polska Policja