Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącony policjant trafił do szpitala

Data publikacji 22.04.2010

Policjant z Motocyklowej Asysty Honorowej został ranny w wypadku, do którego doszło podczas zabezpieczania uroczystości pogrzebowych zmarłego w katastrofie pod Smoleńskiem oficera BOR. 37-letni sierżant z urazem głowy, klatki piersiowej, kręgosłupa i nogi został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około 15.30 w Ząbkach podczas zabezpieczania uroczystości pogrzebowych zmarłego w katastrofie oficera BOR. Kierujący ciężarowym starem zderzył się z policyjnym motocyklistą. W wyniku zderzenia funkcjonariusz wydziału ruchu drogowego przewrócił się i uderzył w ogrodzenie. Z urazem głowy, klatki piersiowej, kręgosłupa i nogi trafił do szpitala.

Na miejscu natychmiast przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia. Wykonano dokumentację fotograficzną. Przesłuchano świadków. Sprawdzono też stan trzeźwości kierujących. Wszyscy trzeźwi. Teraz policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego komendy powiatowej Policji w Wołominie odtworzą dokładny przebieg wypadku. Czynności nadzoruje miejscowa prokuratura.

(źródło: KSP)

Powrót na górę strony
Polska Policja