Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Autobusowy nożownik odpowie za zabójstwo

Data publikacji 22.01.2007

Policjanci z Woli zatrzymali 31-letniego Konrada S. Mężczyzna podczas awantury, jaka wywiązała się między nim a innym pasażerem autobusu, śmiertelnie ugodził 29-letniego mężczyznę. Teraz odpowie za zabójstwo i grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się wczoraj. Kilka minut przed 19:00 w autobusie linii 190 między dwoma pasażerami wywiązała się awantura. W czasie kłótni jeden z jej uczestników wyjął nóż, którym kilkakrotnie ugodził 29-latka. Gdy autobus zatrzymał się na pętli przy ul. Górczewskiej szarpanina między rannym 29-latkiem a sprawcą przeniosła się na przystanek, gdzie sprawca zadał mężczyźnie kolejne ciosy.

Całą sytuację zauważyli przejeżdżający strażnicy miejscy, którzy podjęli interwencję i powiadomi policjantów z Woli. Niestety młody mężczyzna mimo natychmiastowej reanimacji zmarł w szpitalu.

Mundurowi już po kilku minutach byli na miejscu. Przeprowadzili szczegółowe oględziny i przesłuchali świadków. Zatrzymali 31-letniego Konrada S., który trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczyli nóż, którym zadał śmiertelne ciosy. Dziś będzie przesłuchany w prokuraturze i usłyszy zarzut zabójstwa. O dalszym jego losie zadecyduje sąd.

Za zabójstwo 31-letniemu Konradowi S. grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony