Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano poszukiwanego dwoma listami gończymi

Data publikacji 30.04.2010

Dzięki informacji przekazanej na portal www.poszukiwani.policja.pl funkcjonariusze z Komendy Głównej Policji zatrzymali Jacka M. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi. Teraz 39-latkiem zajmie się wymiar sprawiedliwości.

Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego KGP pracowali nad sprawą poszukiwanego Jacka M. Mężczyzna znalazł się w policyjnych kartotekach za rozbój, m.in. za rozbój. Organy ścigania wydały za nim dwa listy gończe, nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, a także zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu.

Za pośrednictwem portalu www.poszukiwani.policja.pl wpłynęły dwie anonimowe informacje dotyczące poszukiwanego. Wskazywały, gdzie może przebywać Jacek M., a także informowały o jego pseudonimie - „Malowany”.

Jak ustalili policjanci, Jacek M., wiedząc, że jest poszukiwany przez Policję, ukrywał się i ciągle zmieniał miejsca pobytu na terenie całego kraju. W ostatnim czasie 39-latek przebywał w różnych miejscowościach pod Warszawą.

Funkcjonariusze namierzyli 39-latka w Józefowie pod Warszawą. Z ich ustaleń wynikało, że „Malowany” powinien przebywać na jednej z wytypowanych posesji. Policjanci zorganizowali zasadzkę. Kiedy podejrzany mężczyzna wyszedł z posiadłości, niespodziewanie zaczął kierować się wprost na funkcjonariuszy.

Kryminalni natychmiast wylegitymowali 39-latka. Jacek M. był zaskoczony widokiem policjantów. Nie spodziewał się zatrzymania. Mężczyzna został niezwłocznie przewieziony do policyjnego aresztu w Otwocku. Teraz zajmie się nimi wymiar sprawiedliwości.

Powrót na górę strony