Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwa razy napadł na bank – został zatrzymany

Data publikacji 30.04.2010

Mężczyzna, który napadł na dwie placówki bankowe w Warszawie został zatrzymany przez policjantów z KSP. Do ujęcia 26-letniego Krzysztofa M. doszło po niemal miesiącu poszukiwań. Mężczyzna przyznał się do obu napadów. Już usłyszał zarzuty. Dziś sąd zdecyduje czy zostanie tymczasowo aresztowany.

Szczegółowe informacje o sprawcy napadu na placówki bankowe w Al. Jerozolimskich oraz przy ul. Nałęczowskiej pozwoliły policjantom z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP na zatrzymanie mężczyzny. 26-letni Krzysztof M. został ujęty po blisko miesiącu poszukiwań.

Przypomnijmy: mężczyzna zamaskowany szalikiem i z atrapą broni w ręce wtargnął do placówki w Al. Jerozolimskich i zażądał wydania pieniędzy. Tego samego dnia próbował okraść placówkę przy ul. Nałęczowskiej, ale został spłoszony.

26-latek przyznał się do obu napadów. Wczoraj w prokuraturze usłyszał zarzuty. Dziś sąd zdecyduje, czy zostanie tymczasowo aresztowany. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KSP)

Film Dwa razy napadł na bank – został zatrzymany


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Dwa razy napadł na bank – został zatrzymany (format flv - rozmiar 1.76 MB)

Powrót na górę strony