Policjanci spełnili marzenia Łukasza - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci spełnili marzenia Łukasza

Data publikacji 24.01.2007

Do Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przyjechał 5-letni Łukasz. Jego marzeniem jest zostać policjantem. Dolnośląscy policjanci, wspólnie z Fundacją "Mam Marzenie", postanowili je spełnić.

O godz. 10:00 Łukasz został przywitany przez Komendanta Wojewódzkiego policji we Wrocławiu nadinsp. Andrzeja Matejuka. Tutaj Komendant przyjął go w szeregi dolnośląskiej policji i podarował mu mundur oraz czapkę. Chłopiec otrzymał zaświadczenie o przyjęciu w szeregi dolnośląskiej policji, a także honorową legitymację policjanta.

Około godz. 10:20 Łukasz przyjrzał się pracy policjantów na stanowisku dowodzenia, a około 10:30 przejął batutę od kapelmistrza i poprowadził dolnośląską orkiestrę policyjną.

O godz. 10:50 Łukasz pojechał zobaczyć jak pracują antyterroryści. Po drodze zatrzymał do kontroli samochód Fiat Stilo, który w tych trudnych warunkach pogodowych jechał bez świateł. Nieostrożnemu kierowcy wręczył honorowy mandat. U antyterrorystów chłopiec obejrzał robota i sterował nim. Do domu chłopiec wrócił po południu, szczęśliwszy o spełnione marzenie.
  • Marzenie
  • Marzenie
  • Marzenie
Powrót na górę strony
Polska Policja