Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł "Orzeł" z grupy wołomińskiej

Data publikacji 12.05.2010

Ponad pięć lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany był dwoma listami gończymi, nakazem doprowadzenia do zakładu karnego i trzema zarządzeniami ustalenia miejsca pobytu. 35-letni Paweł O. ps. Orzeł, członek zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym, wpadł w ręce kryminalnych z KSP w zasadzkę przygotowaną w Tłuszczu.

Ukrywający się od ponad pięciu lat 35-letni Paweł O. ps. Orzeł, wpadł w ręce stołecznych policjantów z wydziału kryminalnego na jednej z ulic w Tłuszczu.

Z wiedzy funkcjonariuszy wynikało, że 35-latek, który poszukiwany był dwoma listami gończymi, nakazem doprowadzenia do zakładu karnego i trzema zarządzeniami ustalenia miejsca pobytu, jest niebezpieczny, może posiadać niebezpieczne narzędzia i może stawiać opór. Wszystko przebiegło błyskawicznie, a poszukiwany "Orzeł” był kompletnie zaskoczony.

Paweł O. jest podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym zajmującej się porwaniami dla okupu, ściąganiem haraczy, wymuszeniami, oszustwami, obrotem środkami odurzającymi na dużą skalę. Mężczyzna działał w strukturach tzw. grupy wołomińskiej i jest znany Policji z wcześniej popełnianych przestępstw.

(KSP / mw)

 

Film Wpadł "Orzeł" z grupy wołomińskiej

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Wpadł "Orzeł" z grupy wołomińskiej (format flv - rozmiar 2.76 MB)

Powrót na górę strony