Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

PaT powtórnie w Pionkach

Data publikacji 29.01.2007

Po Warszawie i okolicach (Jabłonna, Halinów i Zielonka) Pionki są kolejnym miastem na Mazowszu, w którym przeprowadzono pełny program PaT.

W miniony piątek, 26 stycznia, w dwóch programach PaT/M wzięło udział 500 gimnazjalistów, którzy w Miejskim Ośrodku Kultury obejrzeli spektakl „Blackout”. Szczególne znaczenie miał termin realizacji programu - ostatni dzień zajęć szkolnych przed zimowymi feriami.

Wykładnię prawną, dotyczącą nakłaniania do zażywania narkotyków, a także ich posiadania i rozprowadzania, przygotował komisariat Policji w Pionkach. Gośćmi programu byli przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Radomiu oraz Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej.

Warto zauważyć, że po raz pierwszy realizatorom programu PaT towarzyszyła kamera TVP1, a nagrany materiał będzie można zobaczyć 10 lutego br. w Magazynie „89 Plus”.

Spotkanie udało się zorganizować dzięki Krzysztofowi Piasecznemu i zastępcy burmistrza, Łukaszowi Śmietance. Liderem projektu w Pionkach jest dh pwd. ZHR Przemysław Przydatek.

Powrót na górę strony