Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono narkotyki warte milion złotych

Data publikacji 20.05.2010

Rzepińscy policjanci, podczas kontroli samochodu, ujawnili 160 tys. sztuk tabletek ekstazy o wartości około miliona złotych. Dało to początek sprawie, której wyjaśnieniem zajęli się funkcjonariusze CBŚ.

W poniedziałek, 17 maja, policjanci z komisariatu w Rzepinie patrolujący miasto zauważyli na poboczu dwa auta. Przy samochodach stało trzech młodych mężczyzn. Mundurowi postanowili skontrolować pojazdy. Okazało się, że w bagażniku osobowego hyundaia, pod pakunkami z żywnością, znajdowało się szesnaście foliowych worków, a w nich - 160 tys. tabletek ekstazy. Wartość zabezpieczonych narkotyków szacowana jest na około milion złotych.

Poniedziałkowe zatrzymanie dało początek toczącemu się obecnie postępowaniu. Wyjaśnieniem sprawy zajęli się funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego. Jak do tej pory zatrzymano trzy osoby – mieszkańców województwa łódzkiego.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / mg)

Film Zabezpieczono narkotyki warte milion złotych

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zabezpieczono narkotyki warte milion złotych (format flv - rozmiar 2.06 MB)

Powrót na górę strony