Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał ponad 2 tysiące zarzutów

Data publikacji 27.05.2010

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o handel środkami odurzającymi za pośrednictwem Internetu, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. W mieszkaniu i samochodzie zatrzymanego zabezpieczono blisko 5 tysięcy tabletek z zawartością substancji psychotropowej zabronionej przez polskie prawo. 27-latek usłyszał ponad 2 tysiące zarzutów.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mieszkańca województwa świętokrzyskiego podejrzanego o handel środkami odurzającymi. Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa na wrocławskim Śródmieściu. W samochodzie 27-latka funkcjonariusze znaleźli blisko 4100 tabletek z zawartością zabronionej przez polskie prawo substancji psychotropowej. Z kolei w zajmowanym przez niego mieszkaniu zabezpieczono kolejnych 700 tabletek.

Jak ustalili funkcjonariusze, 27 - latek zarabiał oferując „specyfik” do sprzedaży na jednej ze stron internetowych. Mężczyzna usłyszał już ponad 2 tysiące zarzutów dotyczących udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Policjanci sprawdzają gdzie zatrzymany nabył takie ilości środków odurzających.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony