Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prestiżowa nagroda dla WSPol.

Data publikacji 27.05.2010

Miesięcznik „Perspektywy” oraz dziennik „Rzeczpospolita” przyznały nagrodę Wyższej Szkole Policji w Szczytnie - Uczelnia z MISJĄ 2010.

Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, mł. insp. dr hab. Arkadiusz Letkiewicz, odebrał nagrodę specjalną przyznawaną corocznie przez miesięcznik „Perspektywy” oraz dziennik „Rzeczpospolita” dla uczelni wyższych. WSPol. znalazło się w gronie krajowych wyższych uczelni docenionych przez kapitułę za najwyższy poziom kształcenia oraz perspektywy rozwoju.

Uroczystość ogłoszenia wyników rankingu szkół wyższych odbyła się w Warszawie. Nasza Szkoła została uhonorowana tytułem Uczelnia z MISJĄ 2010. Odbierając wyróżnienie, Komendant-Rektor podziękował kapitule przyznającej ten zaszczytny tytuł oraz dodał, że jest to uhonorowanie i docenienie pracy całej szczycieńskiej społeczności akademickiej – pracowników, studentów i kadry kierowniczej. Nagroda przyznana Wyższej Szkole Policji w Szczytnie stanowi potwierdzenie najwyższej jakości kształcenia oraz wspaniale motywuje do dalszego rozwoju Szkoły.

(WSPol. / mg)

Powrót na górę strony