Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 08.06.2010

Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem młody mężczyzna, którego zatrzymali policjanci z Lądka Zdroju. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli ponad 200 porcji marihuany. Policjanci ustalają skąd 22-latek miał narkotyki i jakie było ich przeznaczenie.

Policjanci z komisariatu w Lądku Zdroju, realizując działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o tego typu przestępczość.

Funkcjonariusze podejrzewali, że 22–letni mieszkaniec tej miejscowości może posiadać środki odurzające, sprawdzili więc jego mieszkanie. Znaleźli leżący na łóżku worek foliowy z suszem. Po sprawdzeniu okazało się, że była tam marihuana. Łącznie zabezpieczono blisko 220 porcji tego narkotyku.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym m.in. skąd mężczyzna miał narkotyki i jakie było ich przeznaczenie.

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / js)
 

Powrót na górę strony