Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jesteśmy na Facebooku i YouTube

Data publikacji 14.06.2010

Portal policja.pl to nie tylko strona internetowa i serwisy tematyczne – to także profil na Facebooku i kanał na YouTube. Wystarczy, że do nas dołączysz, a otrzymasz dostęp do najlepszych artykułów, zdjęć i filmów, ale też możliwość komentowania zamieszczanych materiałów.

Facebook to serwis społecznościowy, który daje możliwość zarejestrowanym użytkownikom m.in. dzielenia się wiadomościami i zdjęciami, YouTube natomiast jest serwisem internetowym, gdzie użytkownicy mogą zamieszczać i oglądać filmy. Postanowiliśmy korzystać z tych dwóch platform wymiany informacji, aby być bliżej internatów i zainteresować ich pracą policji – spektakularnymi akcjami, specyfiką służby, inicjatywami profilaktycznymi.

Za pośrednictwem Facebooka i YouTube możesz nie tylko czytać najciekawsze relacje z naszych działań czy obejrzeć niepowtarzalne filmy i zdjęcia, możesz też – jeżeli masz założone konto – komentować zamieszczane materiały. Na bieżąco uaktualniamy te informacje i dbamy, aby docierały one do Ciebie jak najszybciej.

Wszystko, co pojawia się na Facebooku i YouTube, wcześniej jest publikowane na stronie internetowej polskiej policji – policja.pl. Nasz portal to nie tylko pełne, aktualne informacje dotyczące działań policji, ale i policyjne serwisy tematyczne: m.in. „Centralne Biuro Śledcze” „O Policji”, „Statystyka”, „Żyj bezpiecznie”, „Dla kierowców”, „Poszukiwani”, „Zaginieni”.

mg

Facebook >>
YouTube >>

Powrót na górę strony