Podejrzewany o pedofilię zatrzymany - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzewany o pedofilię zatrzymany

Data publikacji 19.06.2010

Warszawscy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który molestował dziewczynki, w trakcie ich pobytu na basenie. Krzysztof Ś. usłyszał już w prokuraturze zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło na terenie jednego z obiektów sportowych. O całym zajściu poinformowała ochronę opiekunka wycieczki szkolnej. Z jej relacji wynikało, że mężczyzna kąpiący się na basenie dotykał miejsc intymnych kilku dziewczynek. Sprawca został ujęty przez pracownika ochrony, a następnie przekazany policjantom. Funkcjonariusze z mokotowskiej komendy znaleźli przy nim kamerę, a w miejscu jego zamieszkania zabezpieczyli także komputer. Krzysztof Ś. trafił do policyjnego aresztu.

42-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Biegli sprawdzą, czy na zabezpieczonym do sprawy komputerze nie znajdowały się treści pornograficzne z udziałem małoletnich. Na wniosek prokuratury, decyzją sądu Krzysztof Ś. został tymczasowo aresztowany.

(źródło KSP) 

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja