Z murawy boiska wprost do policyjnego aresztu - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z murawy boiska wprost do policyjnego aresztu

Data publikacji 22.06.2010

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego od kwietnia 22-letniego mieszkańca Zamiechowa. Mężczyzna został zatrzymany w przerwie meczu piłkarskiego, w którym brał udział. Usłyszał już zarzuty rozboju z użyciem noża oraz kilku kradzieży i włamań.

Funkcjonariusze jarosławskiego wydziału kryminalnego ustalili, że poszukiwany od kwietnia Piotr N. będzie brał udział w meczu piłkarskim lokalnych drużyn. W niedzielę policjanci pojechali na stadion w Zaleskiej Woli. 22-latek został zatrzymany w przerwie meczu. Był kompletnie zaskoczony widokiem stróżów prawa.

Mężczyzna jest podejrzewany o popełnienie wielu przestępstw. Usłyszał już zarzut rozboju z użyciem noża, którego dopuścił się w kwietniu w Lutkowie, oraz włamania do plebani w miejscowości Łowce, skąd skradł 1700 złotych. 22-latek przyznał się do popełnienia tych czynów. Policjanci podejrzewają Piotra N. o dokonanie jeszcze innych przestępstw. Niewykluczone, że usłyszy kolejne zarzuty.

Młody mężczyzna, zgodnie z nakazem sądu, trafi do zakładu karnego. Będzie odbywał karę pozbawienia wolności orzeczoną wcześniej w innej sprawie.

(KWP w Rzeszowie / mg)

Powrót na górę strony
Polska Policja