Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

1,5 tys. porcji marihuany i domowa plantacja konopi

Data publikacji 22.06.2010

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, w którego mieszkaniu zabezpieczono blisko półtora tysiąca porcji marihuany i zlikwidowano domową uprawę krzewów konopi indyjskich. Szacuje się, że po wysuszeniu można by z nich uzyskać około kilogram marihuany. Za posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi indyjskich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 28 - latka, podejrzewanego o posiadanie marihuany i uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa wczoraj, około 10:00 na wrocławskim Śródmieściu. W najmowanym przez niego mieszkaniu policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko półtora tysiąca porcji marihuany. W tym samym lokalu przy wykorzystaniu profesjonalnej aparatury – m.in. specjalistycznych lamp - mężczyzna uprawiał konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli tam krzewy o wysokości od 60 do ponad 130 cm. Szacuje się, że po wysuszeniu można by z nich uzyskać blisko kilogram marihuany.

Funkcjonariusze wyjaśniają gdzie miała trafić taka ilość środków odurzających.

28-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi indyjskich grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu, mw)

Film 1,5 tys. porcji marihuany i domowa plantacja konopi

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik 1,5 tys. porcji marihuany i domowa plantacja konopi (format flv - rozmiar 2.7 MB)

Powrót na górę strony