Policja wyjaśnia przyczyny śmierci 16-latka - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policja wyjaśnia przyczyny śmierci 16-latka

Data publikacji 22.06.2010

Bydgoscy policjanci badają przyczyny i okoliczności śmierci 16-latka, który z urazem klatki piersiowej trafił do szpitala. W tej sprawie policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 17-letniego mieszkańca Bydgoszczy. Trwa ustalanie i przesłuchiwanie świadków oraz osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego tragicznego zdarzenia.

Wczoraj około 21:30 dyspozytor pogotowia poinformował dyżurnego bydgoskiej jednostki o 16-latku, który z urazem klatki piersiowej trafił do szpitala. Niestety tuż przed północą młody chłopak zmarł.


Natychmiast w rejon parku przy ulicy Grzmota-Skotnickiego, skąd trafił do szpitala 16-latek, skierowano policyjne patrole. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali do wyjaśnienia 17-letniego mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że prawdopodobnym powodem tragicznego wydarzenia mógł być prywatny konflikt pomiędzy osobami, biorącymi w nim udział.
Na tym etapie postępowania nie można także wykluczyć innych powodów działania osób związanych z tą sprawą.

Śledczy ustalają i przesłuchują świadków oraz osoby, które posiadają informacje o okolicznościach tego tragicznego zajścia.

Najprawdopodobniej jeszcze dziś zatrzymanego 17-latka przesłucha prokurator.

(KWP w Bydgoszczy, mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja