Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawców napadu na kantor

Data publikacji 02.07.2010

Stołeczni policjanci poszukują trzech sprawców napadu na kantor, do którego doszło 23 maja w centrum handlowym w podwarszawskim Nadarzynie. Po przesłuchaniu świadków zdarzenia policjantom udało się sporządzić portret pamięciowy jednego ze sprawców.

Sprawcy napadu to trzej mężczyźni w wieku około 25-35 lat, wzrost - około 180 centymetrów. Jeden z nich charakteryzuje się krepą budową ciała. Drugi, szczuplejszy, ma odstające kości policzkowe.

Prawdopodobnie jeden ze sprawców miał sztuczne wąsy, które były elementem maskującym jego twarz. Podczas napadu sprawcy mieli na sobie kominiarki. Ubrani byli w białe kombinezony, mogące przypominać kombinezony malarskie.

Poniższe zdjęcia prezentują możliwy wygląd jednego ze sprawców napadu.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości lub miejsca pobytu sprawców napadu, proszeni są o kontakt z Wydziałem dw. z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw KSP,  tel. 0 22 603-65-59 lub 0 22 603-63-52. Informacje można też przekazać pod nr 997 lub 112. Zapewniamy anonimowość.

(źródło: KSP)

Powrót na górę strony
Polska Policja