Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozwścieczyło go zdjęcie "eks" z nowym partnerem

Data publikacji 07.07.2010

Zniszczenie mienia, próba gwałtu oraz groźby – takie zarzuty usłyszał 40-letni Artur Z. Zazdrosny o żonę mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Do komisariatu Policji na Targówku zgłosiła się kobieta. Złożyła zawiadomienie o zniszczeniu auta przez byłego męża. Podczas rozmowy z policjantami oświadczyła również, że Artur Z. od kilku dni grozi jej śmiercią, wysyłając sms-y. Dalsze działania policjantów wykazały, że to nie koniec jego przestępczej działalności. Pod koniec czerwca mężczyzna próbował zgwałcić byłą partnerkę.

Powodem brutalnego zachowania mężczyzny było znalezione zdjęcie byłej małżonki z obecnym partnerem. Po zgłoszeniu policjanci udali się do mieszkania Artura Z. Zatrzymali go w jednym z lokali przy ul. Łabiszyńskiej. Mężczyzna był nietrzeźwy – miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi. Artur Z. trafił do izby wytrzeźwień. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów. Prokurator wystąpi do sądu o tymczasowe aresztowanie byłego małżonka pokrzywdzonej.

(KSP / ps)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja