Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy śmiertelnego pobicia zatrzymani

Data publikacji 12.07.2010

W ubiegłym tygodniu w jednej z podkrośnieńskich miejscowości znaleziono zwłoki 43-letniego mężczyzny, który został pobity. Policjanci z Krosna ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy brali udział w zdarzeniu. Jednego z nich - sprawcę śmiertelnego pobicia - sąd już aresztował, drugi odpowie za nieudzielanie pomocy.

W ubiegły poniedziałek krośnieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji leżą zwłoki mężczyzny. Przeprowadzone w tej sprawie czynności wykazały, że mężczyzna zmarł na skutek pobicia. Krośnieńscy policjanci ustalili, że mężczyzna przed śmiercią spożywał alkohol w towarzystwie dwóch kolegów. Jak się później okazało, mężczyźni w trakcie imprezy posprzeczali się. 43-latek został pobity. Policjanci zatrzymali obu mężczyzn.

W piątek, 9 lipca br., sąd aresztował na okres trzech miesięcy 36-letniego mieszkańca podkrośnieńskiej miejscowości, który śmiertelnie pobił pokrzywdzonego. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

Drugi mężczyzna został oddany pod dozór Policji. Prokurator zarzucił mu nieudzielenie pomocy pobitemu mężczyźnie. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / js)
 

Powrót na górę strony