Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali podejrzewanych o zabójstwo

Data publikacji 02.08.2010

Policjanci z Przeworska zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o zabójstwo 33-letniego pracownika ochrony prywatnego zakładu we wsi Cieplice. Tragiczne zdarzenia miały miejsce dziś nad ranem. Sprawcy byli nietrzeźwi. Policja i prokuratura badają motywy tej zbrodni.

Te zdarzenia rozegrały się dziś nad ranem w miejscowości Cieplice w powiecie przeworskim. Po godzinie 2:00 pracownik ochrony jednego z zakładów wezwał pogotowie do swego kolegi, także pracownika ochrony. 33-letni mężczyzna był ranny, leżał na ziemi. Nieco wcześniej wyszedł na obchód chronionego zakładu.

Ciężko ranny człowiek trafił do szpitala, miał rany kłute. Mimo wysiłków lekarzy zmarł. Jak ustalili policjanci, mężczyznę zaatakowali dwaj młodzi ludzi, kiedy ten patrolował chroniony obiekt. Przedostali się na teren zakładu, przeskakując przez ogrodzenie. Posługiwali się ostrym narzędziem, po ataku uciekli.

Policjanci ustalili, kim byli napastnicy. Nad ranem zostali zatrzymani. Są braćmi, starszy ma 26, młodszy 21 lat. Obaj przebywają w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi.

Policja w Przeworsku pod nadzorem prokuratury wyjaśnia motywy i przebieg tego tragicznego zdarzenia.

(KWP w Rzeszowie / js)
 

Powrót na górę strony