Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o handel narkotykami w rękach Policji

Data publikacji 16.08.2010

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 570 porcji narkotyków, wagę elektroniczną oraz kilkaset woreczków strunowych. Sprawcy grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej w Jeleniej Górze zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków i handel nimi. Funkcjonariusze uzyskali informację, że mężczyzna może zajmować się dystrybucją narkotyków na terenie miasta. W wyniku przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 570 porcji metaamfetaminy, wagę elektroniczną do ważenia środków narkotycznych oraz kilkaset woreczków strunowych służących do ich porcjowania. Środki odurzające ukryte były w łazience w pobliżu toalety, aby można było się ich szybko pozbyć.

Funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz osoby, które od zatrzymanego kupiły środki odurzające.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz ich udzielanie, za co grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności. Został już tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony