Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny transport darów dla powodzian

Data publikacji 17.08.2010

Policjanci z Jawora wyruszą dzisiaj do Bogatyni z darami dla powodzian. Przez miniony tydzień mieszkańcy powiatu jaworskiego przynosili co tylko mogli do tamtejszej komendy powiatowej. Artykuły spożywcze, środki czystości, pieluszki dla dzieci, odzież - to wszystko zostanie przekazane ofiarom powodzi.

17 sierpnia 2010 roku z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze wyruszy policyjny transport do Bogatyni z darami dla powodzian. Przez cały tydzień mieszkańcy, samorządowcy, instytucje, przedsiębiorstwa z powiatu jaworskiego przynosili do jaworskiej komendy dary dla potrzebujących – dla osób, które dotknęła powódź.

Organizatorzy zbiórki - Komenda Powiatowa Policji w Jaworze, Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz Zarząd Terenowy w Jaworze Związków Zawodowych Pracowników Policji składają serdecznie podziękowania wszystkim ludziom wielkiego serca, przypominając jednocześnie, że akcja zbierania darów wciąż trwa. Jaworscy policjanci, którzy pełnią służbę na terenach dotkniętych powodzią, na bieżąco będą dowozić potrzebującym przekazywane dary.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Film Policyjny transport darów dla powodzian

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policyjny transport darów dla powodzian (format flv - rozmiar 12.08 MB)

Powrót na górę strony