Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chcieli mu dać nauczkę

Policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy wywieźli nieletniego za miasto, pobili go i nagiego pozostawili w wodzie. Jak się później tłumaczyli, chcieli mu dać nauczkę, gdyż podejrzewali go o kradzież telewizora. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letnią kobietę i 26-letniego mężczyznę podejrzanych o pobicie, pozbawienie wolności oraz groźby karalne. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 8 sierpnia w Jeleniej Górze. Sprawcy zabrali nieletniego do samochodu, wywieźli go za miasto, a następnie pobili, rozebrali i w takim stanie pozostawili go w wodzie na żwirowni. Sprawcy odjechali wraz z ubraniem pokrzywdzonego.

O przestępstwie policję powiadomiła osoba, która znalazła chłopca. Funkcjonariusze szybko wpadli na trop sprawców, którzy już następnego dnia trafili do policyjnego aresztu. Swoje zachowanie tłumaczyli tym, że chcieli dać chłopcu nauczkę, gdyż podejrzewali go o kradzież telewizora będącego własnością mężczyzny. W trakcie czynności policjanci potwierdzili, że pokrzywdzony wspólnie ze swoim kolegą włamał się do mieszkania sprawcy i ukradł telewizor.

Kobiecie i mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / łn)
 

Powrót na górę strony