Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadał na kasyna gier

Data publikacji 30.08.2010

Wałbrzyscy policjanci ustalili i zatrzymali 27-letniego mężczyznę, podejrzanego o to, że - grożąc pozbawieniem życia 47-letniemu pracownikowi jednego z salonów gier - ukradł kasetę z pieniędzmi w kwocie blisko 4 tysięcy złotych. Funkcjonariusze udowodnili mu również kilkadziesiąt innych przestępstw, w tym cztery napady na kasyna gier, a także rozboje, kradzieże i włamania. Za swoje czyny odpowie przed sądem za co grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego wałbrzyskiej komendy ustalili i zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o to, że 23 sierpnia br. kilka minut po północy doprowadził do stanu bezbronności 47-letniego pracownika jednego z salonów gier, a następnie ukradł kasetę z pieniędzmi w kwocie blisko 4 tys. złotych.

Jak się okazało, to nie wszystko, co ma na sumieniu. W trakcie czynności procesowych funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie, że jest on sprawcą kilkudziesięciu innych przestępstw, w tym czterech napadów na kasyna gier. Do listy jego bandyckiej działalności dopisać należy rozboje, kradzieże i włamania.

Na wniosek policji oraz prokuratury sąd w Wałbrzychu aresztował go na okres 3 miesięcy.

Za swoją przestępczą działalność grozi mu teraz nawet 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mg)
 

Powrót na górę strony