Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani sprawcy pobicia

Data publikacji 06.09.2010

Kraśniccy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Kraśnik, którzy w sobotę na terenie cegielni dotkliwie pobili 51-latka, a następnie wywieźli go na pola w okolice miejscowości Kolonia Wyżlica. Pokrzywdzony o własnych siłach powrócił na teren cegielni, skąd został przewieziony do szpitala. W wyniku pobicia mężczyzna doznał licznych złamań.

Do zdarzenia doszło na terenie cegielni przy ul. Bojanowskiej w Kraśniku. Około północy do pomieszczenia, gdzie pracował i spał pokrzywdzony 51-latek, weszło dwóch mężczyzn. Napastnicy zaatakowali go i skopali po całym ciele. Następnie wsadzili poszkodowanego do bagażnika samochodu i wywieźli na pola w okolice miejscowości Kolonia Wyżnica gm. Dzierzkowice, gdzie ponownie go pobili. Pokrzywdzony o własnych siłach powrócił na teren cegielni, skąd został przewieziony do szpitala. W wyniku pobicia 51-letni mężczyzna doznał licznych złamań i obecnie przebywa w szpitalu.

Sprawcy niedługo nacieszyli się wolnością. Kraśniccy policjanci przy udziale kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali w niedzielę jednego ze sprawców. Okazał się nim 46-letni Grzegorz S. W tym samym dniu, w wyniku dalszych czynności operacyjnych ustalono i zatrzymano drugiego sprawcę, 28-letniego Arkadiusza K. Obydwaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz usłyszą zarzuty. Za pobicie grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jak ustalono motywem działania sprawców był fakt, iż pokrzywdzony miał ubliżać konkubinie jednego ze sprawców.

(KWP w Lublinie / as)
 

Powrót na górę strony