Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nożownik w rękach policjantów

Data publikacji 09.09.2010

32-latka podejrzanego o ugodzenie nożem młodego mężczyzny w nogę, zatrzymali kryminalni z Komendy Miejskiej Policji wspólnie z funkcjonariuszami CBŚ. Do zdarzenia doszło po sprzeczce, jaka wywiązała się pomiędzy 32 i 29-latkiem, w jednym z bydgoskich klubów. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w czwartek (19.08.) około 22:40 w jednym z bydgoskich klubów. Pomiędzy dwoma mężczyznami wywiązała się sprzeczka, w wyniku której 29-latek został ugodzony nożem w nogę. Rannego w poważnym stanie przewieziono do szpitala. Tylko dzięki szybko udzielonej pomocy lekarskiej mężczyzna przeżył.


Funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, którzy cały czas pracowali nad sprawą, pomagali policjanci CBŚ. Dzięki zebranym informacjom, funkcjonariusze zatrzymali wczoraj 32-letniego mieszkańca Bydgoszczy, podejrzanego o ugodzenie nożem.

Sprawca usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia. Jeszcze dzisiaj zapadną decyzje co do dalszego losu zatrzymanego.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony