Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowe mundury zimowe dla policjantów

Data publikacji 10.09.2010

Przed rozpoczęciem okresu zimowego do policjantów trafi pierwsza partia nowego umundurowania – 15 tys. zimowych kurtek i spodni jako pierwsi otrzymają policjanci komórek patrolowo-interwencyjnych, ruchu drogowego i dzielnicowi.

Umowy na dostawę umundurowania zimowego nowego wzoru, w tym 30 tys. szt. kurtek z podpinką i ocieplaczem z polaru oraz 30 tys. szt. spodni zimowych, podpisano 30 czerwca. Zgodnie z nimi pierwsza partia kurtek i spodni, po 15 tys. sztuk, zostanie dostarczona do jednostek Policji do 15 października. Przyjęto zasadę, że w pierwszej kolejności umundurowanie otrzymają policjanci komórek patrolowo-interwencyjnych, ruchu drogowego i dzielnicowi – zostaną one wydawane w terminie do dnia 1 listopada, tj. przed rozpoczynającym się okresem zimowym.

Przypominamy, że w Biurze Logistyki Policji KGP utworzono punkt kontaktowy umożliwiający zainteresowanym policjantom zgłoszenie potrzeb w zakresie odpłatnego nabycia elementów nowego umundurowania oraz przedmiotów ubioru zimowego dotychczasowego wzoru. Ponadto, za jego pośrednictwem można uzyskać informacje w zakresie gospodarki mundurowej. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.15 do 16.15 pod nr telefonu (22) 60-135-88. Zapytania oraz zamówienia można składać również pocztą elektroniczną na adres: kwatermistrzblp@policja.gov.pl.

mg
 

Powrót na górę strony