Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali "miłośnika" samochodowych lusterek

Data publikacji 23.02.2007

Policjanci z Komisariatu Wrocław Krzyki zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież lusterek i halogenów z luksusowego Mercedesa. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli jeszcze siedemdziesiąt kompletnych lusterek z samochodów marki Mercedes.

21 lutego 2007 r. policjanci z Sekcji Kryminalnej Komisariatu Wrocław Krzyki zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież lusterek i halogenów z luksusowego Mercedesa. W jego mieszkaniu i piwnicy policjanci znaleźli jeszcze siedemdziesiąt kompletnych lusterek z samochodów marki Mercedes o łącznej wartości około 35 tysięcy złotych. Jak się okazało 35-latek wystawiał akcesoria samochodowe na internetowej aukcji. W mieszkaniu policjanci zabezpieczyli również komputer z nielegalnym oprogramowaniem.

Obecnie policjanci z Komisariatu Wrocław Krzyki wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Osoby pokrzywdzone, którym w ostatnim czasie skradziono lusterka z samochodów marki Mercedes proszone są o kontakt w tej sprawie z Naczelnikiem Sekcji Kryminalnej Komisariatu Policji Wrocław Krzyki nr tel. 071-340-46-44 lub dyżurnym jednostki tel. 071-340-36-07.
Powrót na górę strony