Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana za kradzież psychotropów

Data publikacji 23.02.2007

Ponad 600 tabletek silnie działających leków psychotropowych zabezpieczyli policjanci z Białołęki w mieszkaniu 37 letniej Kaliny K. Kobieta kradła medykamenty z firmy farmaceutycznej, w której pracowała. Policjanci podejrzewają, że Kalina K. handlowała skradzionymi tabletkami. Teraz funkcjonariusze sprawdzają, jak długo trwał ten proceder.

Dzisiejszej nocy policjanci posiadając informacje o kradzieżach dokonywanych przez Kalinę K. podjechali pod firmę, w której pracowała. Obserwowali kobietę od chwili, kiedy wyszła z zakładu pracy. Jak gdyby nigdy nic pojechała do domu. Kiedy 37 latka była już przy klatce schodowej swojego mieszkania w Nasielsku funkcjonariusze przystąpili do działania. W torebce Kaliny K. znaleźli kilka listków leków psychotropowych. Przeszukano także jej mieszkanie, w którego trakcie zabezpieczyli ponad 600 tabletek tych medykamentów oraz inne produkowane przez firmę, w której pracowała.

Kobieta trafiła do komisariatu na Białołęce. Teraz policjanci sprawdzają, od kiedy kobieta kradła medykamenty. Policjanci podejrzewają, że Kalina K. handlowała skradzionymi tabletkami. Dziś zostanie jej przedstawiony zarzut kradzieży.

Powrót na górę strony