Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ogólnopolski XVII Turniej Par Patrolowych

Data publikacji 20.09.2010

Od 15 do 17 września w słupskiej szkole policji odbywała się XVII edycja Turnieju Par Patrolowych „Patrol roku”. W klasyfikacji generalnej zwyciężyli sierż. Marcin Banaś i sierż. Łukasz Szczepaniak z krakowskiej komendy miejskiej. W klasyfikacji drużynowej triumfowała Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.

W dniach 15-17 września w Szkole Policji w Słupsku miała miejsce XVII edycja Turnieju Par Patrolowych „Patrol roku”. W zmaganiach wzięły udział po dwa patrole z każdej Komendy Wojewódzkiej Policji oraz z Komendy Stołecznej. Turniejowe konkurencje to: konkurencja strzelecka, techniki obezwładniania osób, interwencje policyjne, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, teoretyczny sprawdzian z wiedzy zawodowej oraz pokonywanie policyjnego toru przeszkód.

W klasyfikacji generalnej zwycięstwo odnieśli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie - sierż. Marcin Banaś i sierż. Łukasz Szczepaniak. Drugie miejsce zajęli sierż. sztab. Dariusz Supronowicz i st. sierż. Jakub Ciulkin z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, a trzecie sierż. sztab. Paweł Woźniak i st. sierż. Grzegorz Kołaczkiewicz z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV.

W klasyfikacji drużynowej wygrała Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie. Drugie miejsce dla Komendy Stołecznej, a trzecie dla Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku.

Słupski turniej to jedna z prestiżowych policyjnych imprez, która pozwala ocenić poziom i wskazać dalsze kierunki doskonalenia pracy funkcjonariuszy.

(SP w Słupsku / łn)


 

Powrót na górę strony