Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Produkowali narkotyki i handlowali nimi

Data publikacji 30.09.2010

Wspólne działania makowskich i pułtuskich policjantów z Wydziału Kryminalnego doprowadziły do zatrzymania sześciu osób, podejrzanych o wyrabianie i wprowadzanie do obiegu narkotyków. Przy trzech z sześciu zatrzymanych policjanci zabezpieczyli aż 6,9 kg konopi indyjskich.

Makowscy kryminalni wspólnie z policjantami z Pułtuska, w wyniku prowadzonych od dłuższego czasu działań policyjnych, zatrzymali w jednym z domów jednorodzinnych w Makowie Mazowieckim trzech braci w wieku 19, 24 i 27 lat. Wszyscy trzej są podejrzani o wyrób narkotyków i handel nimi.

Po przeszukaniu miejsca zamieszkania zatrzymanych funkcjonariusze zabezpieczyli około 6,9 kg konopi indyjskich, fifki i kilka telefonów komórkowych.

W wyniku dalszych ustaleń w ręce policjantów wpadli kolejni trzej dilerzy. 18, 19 i 24-latek pochodzący również z Makowa Mazowieckiego, podejrzani są o wyrabianie i handel narkotykami.

Zatrzymani mężczyźni zostali umieszczeni w policyjnym areszcie. Wobec dwóch mężczyzn Sąd Rejonowy w Przasnyszu zastosował już dozór policyjny. Wkrótce kolejne osoby będą doprowadzane do sądu.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony