Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano podejrzewanego o wprowadzanie do obrotu narkotyków

Data publikacji 06.10.2010

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe. Zabezpieczono kilkaset porcji marihuany i amfetaminy. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a za wprowadzanie ich do obrotu - do 8 lat pozbawienia wolności.

5 października 2010 roku funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 22-latka, podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe. Do zatrzymania mężczyzny doszło w jego miejscu zamieszkania, gdzie policjanci ujawnili i zabezpieczyli między innymi ponad 300 porcji marihuany, 70 porcji amfetaminy, elektroniczną wagę oraz pochodzący z kradzieży rower. Ponadto 22-latek podejrzewany jest o wprowadzenie do obrotu w okresie od sierpnia 2009 roku do października 2010 roku ponad 6 tysięcy porcji marihuany, a także 2 tysięcy porcji amfetaminy.

Po zatrzymaniu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a za wprowadzanie ich do obrotu - do 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony