Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wybuch w mieszkaniu w centrum

Data publikacji 02.11.2010

Policjanci ze Śródmieścia zostali wezwani na interwencję do mieszkania w centrum Warszawy. Gdy weszli do środka, nastąpił wybuch. Dwóch policjantów i 31-letni mężczyzna będący w tym czasie w lokalu trafiło do szpitala. Funkcjonariusze ustalają, co spowodowało eksplozję.

Około 9.00 policjanci ze Śródmieścia otrzymali informację od właścicielki mieszkania przy ul. Kruczej, że nie może dostać się do środka. Kobieta twierdziła też, że do jej córki przyszedł jakiś mężczyzna. Na miejsce wysłano policjantów - gdy weszli do mieszkania, nastąpił wybuch.

Zatrzymano 31-letniego Sebastiana G. (nie jest znany Policji) - ogłuszonego mężczyznę przewieziono najpierw do szpitala. Do szpitala trafiło także dwóch policjantów: jeden z obrażeniami głowy, a drugi ogłuszony.

Podjęto decyzję o ewakuacji mieszkańców bloku i "wycięciu" pasa ruchu tuż przy budynku. Na miejscu pracują policyjni pirotechnicy i straż pożarna. Wezwano również prokuratora. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ustalają, co spowodowało wybuch

(źródło: KSP)

Powrót na górę strony