Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Portal policja.pl znów pierwszy

Data publikacji 03.11.2010

Portal policja.pl ponownie zajął pierwsze miejsce w kategorii „Witryny publiczne” w zestawieniu najpopularniejszych serwisów internetowych w Polsce. Ranking Polskich Badań Internetu opublikował właśnie miesięcznik „Press”. Nasza strona to serwis główny i serwisy tematyczne. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.

W listopadowym numerze miesięcznika „Press” zamieszczono ranking 10 najpopularniejszych witryn publicznych. Zestawienie przygotowała firma Polskie Badania Internetu na podstawie danych z badania przeprowadzonego w lipcu przez Megapanel PBI/Gemius. Pierwsze miejsce w rankingu zajął portal policja.pl, wyprzedzając m.in. strony Unii Europejskiej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Uniwersytetu Warszawskiego czy Sejmu RP. Warto podkreślić, że to kolejny sukces naszego serwisu – policja.pl jest bowiem po raz drugi z rzędu najpopularniejszym portalem publicznym w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzin nie tylko serwisu policja.pl, gdzie można znaleźć m.in. aktualne informacje dotyczące działań Policji, ale i policyjnych serwisów tematycznych – najważniejsze to: „Centralne Biuro Śledcze” „O Policji”, „Statystyka”, „Żyj bezpiecznie”, „Dla kierowców”, „Poszukiwani”, „Zaginieni”.

Przypominamy też, że uruchomiliśmy własny kanał w serwisie YouTube oraz stronę na Facebooku. Za pośrednictwem tych serwisów możesz nie tylko czytać najciekawsze relacje z naszych działań czy obejrzeć niepowtarzalne filmy i zdjęcia, możesz też – jeżeli masz założone konto – komentować zamieszczane materiały. Na bieżąco uaktualniamy te informacje i dbamy, aby docierały one do Ciebie jak najszybciej.

Dziękujemy za uznanie  i zainteresowanie problematyką policyjną.

mg

źródło: "Press", listopad 2010

Policja.pl pierwszym portalem publicznym w Polsce - komunikat z maja

Facebook

YouTube

Powrót na górę strony