Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niezależny ekspert-wykładowca

Data publikacji 09.11.2010

Mł. asp. Maciej Cepil, policjant referatu wykroczeń i postępowań administracyjnych z KRP VII w Warszawie wystąpił w charakterze niezależnego policyjnego eksperta-wykładowcy na konferencji, która odbyła się w Sterdyniu, a poświęcona była współdziałaniu lokalnych służb społecznych w realizowaniu procedur „Niebieskich kart”. Zaproszenie otrzymał od profesora Uniwersytetu Warszawskiego. Przez dwa dni Maciej prowadził wykłady oraz udzielał porad i konsultacji w ramach problematyki "Niebieskiej Karty".

Maciej Cepil dzięki dotychczasowym osiągnięciom zawodowym i doświadczeniu służbowemu został zauważony przez jednego z profesorów Uniwersytetu Warszawskiego. Policjant okazał się doskonałym ekspertem w dziedzinie problematyki "Niebieskich Kart". Właśnie dlatego otrzymał zaproszenie na konferencję organizowaną przez Urząd Dzielnicy Praga Północ w Sterdyniu. W ciągu dwóch dni prowadził wykłady, a także udzielał konsultacji, dzieląc się swoim doświadczeniem zawodowym. W konferencji wzięli udział policjanci, pracownicy ośrodków pomocy społecznej, oświaty, pedagodzy i nauczyciele.

Organizatorzy docenili wysoki poziom merytoryczny, jaki reprezentował nasz funkcjonariusz. Najprawdopodobniej nie była to ostatnia tego typu konferencja, na której mł. asp. Maciej Cepil wystąpił jako niezależny ekspert-wykładowca.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony