Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany poszukiwany ENA i trzema listami gończymi

Data publikacji 10.11.2010

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od roku trzema listami gończymi i ENA. 26–letni Rafał W. posiadał przy sobie marihuanę. Podał policjantom fałszywe dane osobowe. Mężczyzna był w przeszłości wielokrotne notowany za przestępstwa narkotykowe.

Policjanci z referatu do spraw nieletnich z Pragi Północ patrolowali wieczorem ulice. O godzinie 19.35 wylegitymowali na ulicy Kowieńskiej podejrzanego mężczyznę. Znaleźli przy nim marihuanę. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Osoba, za którą się podał nie widniała w policyjnych bazach danych jako poszukiwana.

W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna wprowadził w błąd funkcjonariuszy. Podał im fałszywe dane. W rzeczywistości zatrzymanym był 26–letni Rafał W. za którym Sądy Rejonowe i Okręgowy wydały trzy listy gończe i Europejski Nakaz Aresztowania.

Poszukiwany od roku mężczyzna został zatrzymany. Był w przeszłości wielokrotnie notowany za przestępstwa związane z narkotykami. Tym razem usłyszał kolejny zarzut posiadania narkotyków. Policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny za to, że wprowadził funkcjonariuszy w błąd.

(KSP/js)
 

Powrót na górę strony