Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Służby Cywilnej

Data publikacji 11.11.2010

11 listopada to święto odzyskania niepodległości. Jest to również Dzień Służby Cywilnej, święto tych, którzy swoją rzetelną pracą dają gwarancję sprawnego funkcjonowania administracji państwowej i samorządowej. Z tej okazji Komendant Główny Policji gen. insp. Andrzej Matejuk, w imieniu swoim i kierownictwa Policji, złożył na ręce pracowników służby cywilnej słowa podziękowania i życzenia.

"Najwyższa nagroda pracy
- to, czym pozwala nam się stać"

John Ruskin

 

Panie i Panowie
Urzędnicy i pracownicy Cywilni
Policji

 

11. listopada jest datą szczególną - w dniu tak ważnym dla każdego Polaka obchodzimy święto odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Jest to także Dzień Służby Cywilnej, święto tych, którzy swoją rzetelną pracą dają gwarancję sprawnego funkcjonowania administracji państwowej i samorządowej.

Szanowni Państwo,

dzień ten jest wyjątkową i miłą okazją do złożenia wszystkim Wam - w imieniu własnym i kierownictwa Policji - serdecznych słów podziękowania. Wasza praca w Policji jest nieodłącznym elementem służby wobec ludzi oraz dla ludzi, a także realnym wkładem w budowanie silnej i nowoczesnej Rzeczypospolitej. Z uznaniem i dużym szacunkiem odnoszę się do Waszej pracy i zaangażowania w codzienne wykonywanie powierzonych Wam zadań.

Serdecznie życzę, żeby ta trudna i odpowiedzialna praca dawała Państwu osobistą i zawodową satysfakcję. Życzę Wam również sukcesów i powodzenia w wypełnianiu swojej misji urzędnika służby cywilnej oraz w życiu osobistym.

Wszystkiego najlepszego!

 

Powrót na górę strony